Prześlij nam
własną historię dotyczącą bł. ks. Jerzego Popiełuszko

Twoją historię opublikujemy na naszej stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Administratorem danych jest fundacjapopieluszko.pl Barbara Popiełuszko-Matyszczyk. Dane zostaną wykorzystane w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz w celach marketingowych wraz z profilowaniem.
styczeń 25, 2024

Sprawozdanie za rok 2022

grudzień 8, 2023

Ankieta dotycząca budowy muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Okopach

Szanowni Państwo Z inicjatywy Fundacji „Dobro” Muzeum Podlaskie w Białymstoku przygotowuje realizację projektu: Budowa Muzeum bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Okopach. W związku ze zbliżającym się terminem […]
wrzesień 6, 2023

Zapraszamy 9 września do Suchowoli na 76 rocznicę urodzin Bł. Jerzego Popiełuszko. Partnerami wydarzenia są : Województwo Podlaskie https://www.facebook.com/wojpodlaskie?mibextid=ZbWKwL Fundacja PGE Fundacja PKO Dziękujemy.
sierpień 22, 2023

76. Rocznica Urodzin ks. Jerzego